Úvod > Aktuality > Aktualizované pokyny

Aktualizované pokyny

V rámci celorepublikové karantény mají rodiče i žáci zakázaný vstup do školy počínaje dnem 16. 3. 2020.

Zadávání úkolů a procvičování bude probíhat výlučně online – prostřednictvím Bakalářů a emailem.

Žádost o přístupové heslo do Bakalářů si vyžádejte v případě potřeby emailem: cedzo@zskrizovatka.cz.

O technickou podporu k jednotlivým aplikacím si požádejte emailem: cedzo@zskrizovatka nebo telefonicky na čísle: 731 664 761, a to v době od pondělí do čtvrtka, v době od 9:00 do 12:00.

Problematiku výukových materiálů konzultujte s jednotlivými vyučujícími prostřednictvím jejich školních emailů.

Ošetřovné:

Telefonicky na čísle 461 542 936 od pondělí do čtvrtka, v době od 9:00 do 12:00 – zde nahlásíte: na které dítě žádáte ošetřovné a od kterého data budete čerpat. Vyplněný tiskopis Vám bude zaslán poštou.

S přáním pevného zdraví