...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Besídka přípravné třídy

Besídka přípravné třídyDSCN0870.JPG 

Besídka přípravné třídy

V úterý 11. prosince se odpoledne uskutečnila besídka dětí přípravné třídy. Tu si paní učitelka společně s dětmi připravila pro rodiče a další příbuzné dětí. Už ráno děti společně upekly vánoční bábovku, poslední vyučovací hodinu nazdobily první třídu – do prostor přípravky bychom se všichni nevešli. Čekání na besídku si děti ukrátily výrobou vánočního kapříka. Celý program začal básničkami a písničkami věnovanými podzimu, poté následoval tanec Dobrý přítel. Mikuláši, andělům a čertům byla věnována další část. Program vyvrcholil vánočními básněmi a písněmi, jako poslední zněla třídou koleda Narodil se Kristus Pán. Po ukončení programu si děti společně zapálily prskavky. Celá besídka se nesla ve slavnostním duchu, dospělí žasli, co se jejich děti naučily.

Fotogalerie                                                       Eva Izáková, učitelka