...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Čtvrťáci na radnici

Čtvrťáci na radniciČtvrťáci na radnici

IMG_0203.JPG
V rámci učiva o Pardubickém kraji a našem městě v hodinách vlastivědy jsme se chopili příležitosti a setkali jsme se s panem starostou přímo v prostorách naší nádherné renesanční radnice. Po vřelém přivítání nás čekala prohlídka od sklepa až po druhé patro. Velkou pozornost a nadšení vzbudil pohled z balkónu pracovny pana starosty, děti zaujala výzdoba v síni konšelů vybavená dobovým nábytkem, či varhany v obřadní místnosti. Děti byly také nadšené z prostor sklepení, které dovolilo popustit uzdu fantazii nejen dětem, ale i dospělým. Na závěr se děti mohly pana starosty zeptat na vše, co je o našem městě zajímá. Ještě jednou děkujeme za pěkné přijetí i milé dárečky na památku.
                    Iveta Chlupová, asistentky a žáci 4. třídy

 

IMG_0205.JPG  IMG_3039.JPG  IMG_3068.JPG  IMG_3076.JPG