...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Internetová žákovská knížka

Internetová žákovská knížkabakalari logo.jpg

Od školního roku 2019/2020 jsme automaticky pro rodiče žáků 2. stupně zřídili přístup do Internetové žákovské knížky (IŽK), kde budou rodiče informování o průběhu studia jejich dítěte na naší škole, rozvrhu, plánu výuky, … Přístup do IŽK je umožněn přímo z internetových stránek školy (https://www.zskrizovatka.cz/) dále je možné instalovat aplikace pro smartphone nebo tablety (Android i iOS – Apps - Bakalari) a sledovat vývoj svého dítěte kdekoliv. Všechny moduly IŽK nemusí být na začátku roku aktivní, nicméně většinu z nich budeme postupně zavádět do provozu. Bližší informace a postupy naleznete zde: https://www.zskrizovatka.cz/navody-a-postupy

Na začátku školního roku rodiče obdrží přihlašovací jméno a heslo, na jehož základě se budou moci do této žákovské knížky přihlásit. V případě problémů s nastavením, přihlášením … kontaktujte našeho administrátora –  cedzo@zskrizovatka.cz