Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Křižovatka na návštěvě u seniorů

Křižovatka na návštěvě u seniorů 

DSCN0683.JPG

Koukám, jak ten čas letí. Šest měsíců uběhlo jako voda a my, pedagogové a děti z Křižovatky, procházíme chodbou domova pro seniory. Ve zcela zaplněném sále na nás čekala asi padesátka klientů domova. Děti přípravné a první třídy secvičily program z básní a písniček. Programem se linula společná nitka – oslava přírody, živočichů a člověka. Za klavírního doprovodu paní učitelky Evy Izákové jsme rozezněli sál písní Ach synku, synku, která nás velmi slavnostně naladila a setřásla z nás ostych. Závěr patřil našim babičkám k svátku. Píseň a verše byly vyznáním, že je máme moc rádi a vážíme si toho, že tu s nimi můžeme být.                                                                                                                                Nikdo dnes neodešel s prázdnou. Obecenstvo si kromě kulturního zážitku odneslo květ karafiátu a děti sladkou odměnu. Společných 40 minut nám velmi rychle uteklo a my si slíbili, že se opět sejdeme v předvánočním čase.

 

Další fotografie naleznete zde (Fotogalerie)

                                                                                   Jiřina Holešovská a Eva Izáková