...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > „Křižovatka“ zdobila vánoční stromek

„Křižovatka“ zdobila vánoční stromekDSCN0865.JPG

„Křižovatka“ zdobila vánoční stromek

Brzy budou Vánoce,  proto s chutí do práce… S těmito slovy písně se s chutí do tvoření vánočních ozdob zapojily děti z přípravné třídy a prvňáci a druháci. Ozdoby jsme později  použili  na vyparádění stromečku na náměstí T.G.M. Úkol to nebyl úplně jednoduchý, jelikož stromečky jsou umístěny venku před radnicí. Na zdobení jsme použili převážně přírodní materiál: šišky, ořechy a mašličky, ale také jsme si vykrájely hvězdičky a kolečka ze samotvrdnoucí hmoty. Výrobu ozdob a zdobení stromečku jsme si náramně užili. Výsledek našeho snažení si mohli prohlédnout kolemjdoucí celý prosinec. Děkujeme za zajímavý nápad a důvěru koordinátorce Projektu Zdravé město Barboře Dudíkové. Touto aktivitou přispěli i nejmenší školáci k předvánoční výzdobě města.                                                                                                                                         

                                                                       Jiřina Holešovská