...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Masopustní veselí 2020

Masopustní veselí 2020Masopustní veselí

IMG_20200227_150624_resized_20200227_040836528.jpg

            Ve čtvrtek 27. února se uskutečnil v malé tělocvičně naší školy již 3. ročník Masopustního veselí, které paní učitelky a asistentky připravují pro naše nejmladší žáky a také pro děti z města. Letos jsme mohli vidět tělocvičnu plnou zvířátek, pohádkových postaviček, ale i kuchtíka, či policistu, který dohlížel na pořádek. V tělocvičně zněly známé dětské písničky k tanci, děti si mohly i zasportovat. Odměnou všem byl roztomilý šašek, kterého si děti, jako vzpomínku na toto odpoledne, mohly odnést domů. Děkujeme všem za účast a už nyní se těšíme na příští ročník. Více ve fotogalerii zde ..

                                                                       Eva Izáková