Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Masopustní veselí na křižovatce

Masopustní veselí na křižovatceDatum konání:
15.2.2018

Masopustní veselí na křižovatce

 

            Ve čtvrtek 15. února v naší masopustně nazdobené školní tělocvičně proběhl velký rej masek a soutěží. Akce byla určena předškolním dětem a dále mladším žákům z první až třetí třídy nejen z naší školy. Na této akci jsme velmi rádi přivítali budoucí prvňáčky, kteří měli možnost seznámit se s prostředím nejen tělocvičny, ale i celé školy. Tělocvičnu zaplnili klauni, princezny, Spidermani, indián či různá zvířátka. Děti nejen předvedly své pěkné masky, ale mohly si i zasoutěžit. Masky, které nadšeně tancovaly a skotačily, přišli podpořit i jejich rodiče. Celou akcí slovem provázela naše paní učitelka D. Zouharová. Všichni společně jsme prožili jedno krásné zimní odpoledne. Masopust se nám vydařil.

            Velké poděkování patří panu Petru Frajvaldovi, který se postaral o hudební náplň naší akce. Nesmíme zapomenout poděkovat také dětem ze školní družiny a žákům 8. třídy, kteří se pod vedením svých učitelek podíleli na výzdobě tělocvičny.

            Další akcí, kterou připravujeme pro budoucí prvňáčky, bude Pohádkové zastavení na téma Knížka je můj kamarád, které se uskuteční 8. března.

                                                                                               učitelky 1. stupně

 

 

DSCN0396.JPG

 

DSCN0401.JPG

DSCN0428.JPG