Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Olympijský festival - BRNO

Olympijský festival - BRNODatum konání:
16.2.2018

Scan10010.JPG

Dne 16. 2. jsme se zúčastnili, v rámci probíhajících olympijských her, Olympijského festivalu na Výstavišti v Brně. V brzkých ranních hodinách jsme se vydali vlakem do Brna. Po příjezdu na výstaviště se o nás postaraly dvě dobrovolnice, které se nám věnovaly celý den.

Měli jsme zde možnost vyzkoušet tyto sportovní disciplíny: bruslení, běžky, střílení z biatlonové pistole, zahrát si šachy.

Největší senzací pro nás bylo fandění Martině Sáblíkové u velkoplošné obrazovky v přímém přenosu.

Za účast v soutěžích předával dětem diplomy olympionik Roman Šeberle, což bylo pro nás dalším nezapomenutelným zážitkem, stejně jako focení s hologramy dalších slavných českých reprezentantů – Jágrem, Vítkovou a jinými.

Na tento den nikdy nezapomeneme, protože byl naplněn neobyčejnými zážitky.

 

Fotogalerie

 

                                                                                         Žáci a učitelé ZŠ Křižovatka