Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování vyučujícím z „Křižovatky“

Poděkování vyučujícím z „Křižovatky“podekovani.jpgVážená paní ředitelko,

 chtěla bych tímto dopisem jménem své dcery Adriany Polanské, jménem svým i dalších spokojených rodičů, co nejsrdečněji poděkovat kolektivu pedagogů a pracovníků Vaší školy, zkrátka „Křižovatky“.

Má dcera Adrianka trpí od narození vzácnou metabolickou vadou, která jí díky přísné dietě a časté nemocnosti způsobila izolovanost a strach z dětského kolektivu či neznámého prostředí. Po těžkém rozhodování jsme na doporučení lékařů, psychologa, logopeda a speciálního pedagoga přihlásili v loňském školním roce dceru do přípravné třídy Vaší školy. Díky citlivému přístupu paní učitelky Izákové, její asistentky i dětem se Adriana velice rychle adaptovala, našla spoustu kamarádů a hlavně zjistila, že škola i učení mohou být zábavné.

Letos chodí do první třídy k paní učitelce Holešovské se svými kamarády s nadšením a musím říci, že je jediná z mých tří dětí, které se do školy těší. Kvůli své nemoci má sice problémy v některých předmětech, ovšem paní učitelka je jí svým odborným přístupem tolik nápomocna, že prospívá na výbornou. Po zkušenostech z jiných škol jsem Vám velice vděčná za individuální přístup pedagogů a kamarádskou rodinnou atmosféru, která ve Vaší škole vládne. A co mě u Vašich žáků opravdu překvapilo? Umí sami pozdravit, chovají se slušně, přidrží dveře a jsou kamarádští, ochotní, usměvaví a hlavně chodí rádi do školy! Celému kolektivu školy nejen za svoji dceru Adrianu děkuje                                                                                                                                                  Lucie Polanská