...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předškoláci z MŠ Tyršova

Předškoláci z MŠ TyršovaPředškoláci z MŠ Tyršova

DSCN1276.JPG

Ve středu 13. března za námi do školy přišly děti z MŠ na Tyršové ulici. Přišly se podívat nejen do tělocvičny a první třídy, ale také přivítat s námi jaro. Nejprve si předškoláci zasportovali v tělocvičně – běhali, skákali, trénovali obratnost a odvahu. Po přestávce své bývalé kamarády a ostatní děti přivítali prvňáčci. Společně s paní učitelkou si připravili ukázkovou hodinu výuky v první třídě, do které vtáhli i své mladší kamarády. Všechny děti si dopoledne náležitě užily. Těšíme se na další setkání v naší škole. Další fotografie naleznete ve fotogalerii!

 

                                                           Eva Izáková