...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Předvelikonoční čas v přípravné třídě

Předvelikonoční čas v přípravné třídě



DSCN1361.JPG

Předvelikonoční čas v přípravné třídě

Čas předvelikonoční věnujeme v přípravné třídě nejen povídání o tradicích těchto svátků, básničkám, písničkám či dalším vzdělávacím aktivitám. Děti také rády tvoří, proto si vyrobily přáníčko, které vlastnoručně napsaly či ozdobily nerozbitná vejce. Největší úspěch navzdory všemu nebezpečí má vaření či pečení v kuchyňce. V letošním školním roce ji děti využily několikrát, ale beránek a piškotové těsto sklidily opravdový úspěch. Vždyť kdo tak malý si vyzkoušel oddělit žloutek od bílku, šlehat elektrickým šlehačem, nebo spojit dvě nesourodé části. Voňavá dobrota podráždila čichové buňky nejednoho spolužáka i paní učitelek. Když beránek dostal ještě krásná červená očka a mašli kolem krku, byl úspěch zaručen.  Více fotografií zde....