...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den „ 30 let sametové revoluce“ na 1. stupni

Projektový den „ 30 let sametové revoluce“ na 1. stupniProjektový den „ 30 let sametové revoluce“ na 1. stupni

DSCN1700.JPG

            V úterý 5. listopadu se uskutečnil v přípravné – 4. třídě daltonský projektový den věnovaný listopadové sametové revoluci. Jeho cílem bylo přiblížit dětem dobu předrevoluční, události kolem revoluce, významné osobnosti, především pana bývalého prezidenta Václava Havla. Došlo i na zvonění klíči, výrobu loga OF či přehledných tabulí o době před a po revoluci. Ve velké tělocvičně školy si pak děti společně vyzkoušely vše 30krát. Celé dopoledne pracovali žáci ve spojených třídách, mohli tvořit skupinky, spolupracovat. Vyučování v tento den  tak proběhlo v pohodovém duchu.

Více ve FOTOGALERIE