Úvod > Aktuality > Provoz školy od pondělí 30. 11. 2020

Provoz školy od pondělí 30. 11. 2020

Výuka:

Prezenční výuka: celý 1. stupeň (žáci 1. až 5. třídy) a žáci 9. třídy.

Střídání 6., 7. a 8. třídy na prezenční výuce bude probíhat po týdnu (lichý x sudý týden).

Lichý týden (první od 30. 11.) – jsou prezenčně ve škole žáci 6. a 7. třídy. Žáci 8. třídy pokračují v povinném distančním vzdělávání.

Sudý týden (první od 7. 12.) – jsou prezenčně ve škole žáci 8. třídy. Žáci 6. a 7. třídy mají povinnou distanční výuku.

Třídy jsou pravidelně větrány o přestávce i v hodinách, žáci by měli mít teplejší oblečení.

Školní družina:

Ranní družina bude v provozu pouze pro žáky přípravné, první a druhé třídy.

Odpolední družina bude v provozu pouze pro žáky přípravné, první a druhé třídy.

Z důvodu zachování homogenity skupin není personálně možné zajistit fungování dalšího oddělení družiny.

Školní výdejna:

Ve výdejně nesmí docházet k prolínání žáků z různých tříd, žáci jedné třídy mohou jít na oběd pouze v konkrétní stanovený čas pro každý den. Toto rozvržení bude k dispozici na webu školy do středy 25. 11. 2020.