Úvod > Aktuality > Recitační soutěž

Recitační soutěž

Malí recitátoři

I když venku stále mrzne a padají sněhové vločky, v naší škole je příjemně, útulno. Odpoledne 12. února jsme totiž strávili s našimi dětmi a jejich básničkami. Pro některé z nich to bylo první vystoupení před publikem, které tvořili kamarádi, rodiče i paní učitelky. Na uměleckou soutěž se všichni žáci pečlivě připravovali pod vedením třídních učitelů, asistentek i rodičů. Verše byly mnohdy vtipné, oblíbeným tématem se stal zvířecí hrdina. Důkazem toho je i název vítězné básně Myška a makovice, kterou recitovala Verunka Pilátová, naše třeťačka. Verunka, stejně jako prvňáci Dianka Absolonová a Jenda Žvátora, postoupili do obvodního kola. Jsme moc rádi, že i v dnešní době plné shonu a moderních technologií se děti ve svém volnu věnují četbě a recitování básní. Všem zúčastněným žáčkům, učitelům i rodičům patří velký dík za přípravu i reprezentaci naší školy v této soutěži.

Iveta Chlupová