...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet 9. ročníku

Školní výlet 9. ročníku3.jpg     

Dne 19. 6. 2019 jsme vyrazili na školní výlet za památkami města Hradce Králové a také na únikovou hru Hobití nora, která se nachází v centru města. Jedná se o ojedinělý herní systém, který není založen pouze na klíčích nebo kódových zámcích.

     Po příjezdu do Hradce Králové jsme se šli projít přes pěší zónu na Masarykovo náměstí, kde si děti koupily zmrzlinu. Poté jsme se vydali do centra města, kde jsme se zúčastnili únikové hry. Součástí zábavního centra byly také trampolínové atrakce, horolezecké stěny, virtuální reality, ninja překážkové dráhy aj. Děti především využily atrakci virtuální reality a únikovou hru. Hned po příchodu jsme se rozdělili do 3 skupin, ve dvou skupinách byla přítomna dospělá osoba, v poslední skupině šly pouze děti. Pracovník zábavního centra každou skupinku odvedl do skromného hobitího příbytku, kde se odehrává příběh této hry. Ten, kdo v něm bydlí, je na daleké výpravě až na samém okraji Dávnozemě. A právě do hobitího domečku skryl mocný čaroděj Gerdius magický artefakt – kouzelný předmět, který propůjčuje svému nositeli neomezenou moc. Každá skupinka měla 60 minut na to, aby tento magický artefakt našla. Tuto hru jsme si moc užili, byla nápaditá a plná zajímavých úkolů zaměřených na logické myšlení.

1.jpg  2.jpg