...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Tradiční návštěva z knihovny

Tradiční návštěva z knihovnyTradiční návštěva z knihovny zatím nejlepší

 

Prezentace nových knih z fondu dětského oddělení městské knihovny Ladislava z Boskovic jsou každoročním vítaným zpestřením na prvním stupni naší školy. S knihami k nám přicházejí pracovnice knihovny, letos paní Mazurová a paní Koláčková, aby o vybraných titulech dětem sdělily základní informace, přečetly jim úryvky, případně ukázaly jejich tajemná zákoutí. Kvůli zvýšení čtenářské atraktivity jsou nové knihy opravdu často plné nevídaných překvapení, často v plastické, mechanické, či vizuálně upravené formě. A právě těch byla letošní prezentace plná a dětem z prvního stupně tak za poslední roky přinesla snad  nejvíc překvapení. Kdo se o tom chce přesvědčit a návštěvu knihovnic letos nestihl, má šanci při návštěvě dětského oddělení městské knihovny prozkoumat nejen tituly, s nimiž paní Mazurová a Koláčková přišly, ale i všechny další.