Úvod > Aktuality > Výuka od 4. 1. 2021 - 8. 1. 2021

Výuka od 4. 1. 2021 - 8. 1. 2021

Od pondělí 4. 1. 2021 platí PES – školství stupeň č. 5. Provoz školy a režimová opatření stupně 5 jsou uvedena v příloze.

Do školy se vrátí žáci přípravné třídy, 1. a 2. ročníku, školní družina bude zajištěna ve třech homogenních odděleních ve stejném režimu jako před vánočními prázdninami. Žáci těchto ročníků se mohou stravovat ve školní výdejně. Roušky budeme nosit ve všech prostorách a po celou dobu výuky ve třídě i ve školní družině.

Ostatní třídy (3. až 9. třída)  mají povinnou distanční výuku, oběd ve výdejně si mohou vyzvedávat do jídlonosičů.

Obědy budou všem žákům 3. až 9. třídy odhlášeny, v případě zájmu je třeba je telefonicky nebo emailem přihlásit.

Rozvrh online hodin a podklady k distančnímu vzdělávání na týden od 4. 1. do 8. 1.2021 bude třídními učiteli zaslán do soboty 2. 1. 2021 a zveřejněn na webu školy. V případě dotazů nebo nejasností kontaktujte třídní učitele na emailu (viz kontakty na webových stránkách školy).

Upozorňuji, že vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci není možný vstup třetích osob (mimo žáky a zaměstnance školy) do prostor školy.

Zapůjčit notebook můžete ve škole během úterý (29. 12.) a středy 30. 12. (čtvrtek) dopoledne nebo si domluvit termín na emailu: ucetnizskrizovatka@gmail.com.

Přeji všem hodně zdraví, trpělivosti,  pevné nervy v novém roce 2021 a věřím, že bude brzy líp!

PES_školy.pdf