Úvod > Aktuality > Zahájení školního roku

Zahájení školního roku

Vážení rodiče,

dovoluji si Vám zaslat informace k zahájení nového školního roku.

Do školy nastupujeme ve středu 1. září 2021. Vyučování bude zahájeno v 08:00 a ukončeno v 08:45 hodin. Děti z přípravné třídy a prvňáčky mohou rodiče doprovodit do tříd. Budova školy se otvírá v 07:40 hod.

Školní družina bude otevřena od 06:00 do 15:00. Děti musejí být předem do družiny řádně přihlášeny.

Obědy budeme ve školní výdejně na ulici Josefská vydávat od 11:00 do 12:00 hod. Obědy mají děti automaticky navolené.

Vyučování ve dnech 2. a 3. září:

Žáci přípravné třídy, 1. až 5. tříd vyučování do 11:40 hod. (4 vyučovací hodiny).

Žáci 6. až 9. tříd vyučování do 12:35 hod. (5 vyučovacích hodin).

Obědy budeme ve školní výdejně na ulici Josefská vydávat do 14:00 hod.

Od pondělí 6. září budeme vyučovat podle rozvrhu.

Dovoluji si upozornit, že po dohodě se zřizovatelem vyhlásím v pátek 24. 9. 2021 volný den (ředitelské volno) z důvodu celodenního školení vyučujících.

Děkuji za spolupráci a věřím, že tento školní rok zvládneme bez omezení a budeme se moci potkávat na školních i mimoškolních akcích.

Pěkné poslední letní dny