...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ZÁPIS DO 1. TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023 

 

Vážení rodiče předškoláků,

připravili jsme pro vás přehled nejdůležitějších informací k zápisu žáků do prvních tříd.

Zápis do prvních tříd se uskuteční ve čtvrtek 7. 4. 2022 od 13:00 do 16:30 hodin v budově školy na Kostelním náměstí. Děti můžete zapisovat do prvních tříd na obou budovách školy – Čs. armády a Kostelní náměstí.

Třídními učitelkami prvních tříd ve školním roce 2022/2023 budou:

v budově na Kostelním náměstí Mgr. Renata Dopitová

v budově na  Čs. armády Mgr. Kateřina Hicklová

V BŘEZNU PŘIPRAVUJEME PRO RODIČE A PŘEDŠKOLÁKY SPOLEČNÉ SETKÁNÍ PŘED ZÁPISEM. BLIŽŠÍ INFORMACE BUDOU ZVEŘEJNĚNY NA WEBU ŠKOLY.

Zápis se týká dětí, které k 31. 8. 2022 dovrší věk šest let a dětí, jímž byla odložena školní docházka. Zápis proběhne za přítomnosti zákonného zástupce a budoucího prvňáčka. U zápisu předloží zákonný zástupce

-          občanský průkaz

-          rodný list dítěte

ODKLAD povinné školní docházky:

Zákonný zástupce dítěte požádá o odklad povinné školní docházky písemně v den zápisu. Tiskopisy naleznete na webových stránkách základní školy nebo si je můžete vyžádat přímo u zápisu. Společně se žádostí o odklad musí zákonný zástupce doložit 2 doporučující posouzení – vyjádření školského poradenského zařízení (PPP nebo SPC) a odborného lékaře nebo klinického psychologa. Doporučující posouzení je nutné dodat nejpozději do 30. 4. 2022.

 Těšíme se na Vás

 

Pedagogický sbor Základní školy U Kostela Moravská Třebová

desatero-pro-rodice.pdf

kritéria.pdf

vyhlaska_obvody.pdf

zadost_prijeti.pdf

žádost_odklad.pdf

zápis_1.ročník_ukrajinští_žáci.pdf