...vzdělává děti již 70 let

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis ukrajinských žáků do 1. třídy

Zápis ukrajinských žáků do 1. třídyPro občany Ukrajiny přicházející do ČR v souvislosti s ozbrojeným konfliktem je stanoven termín zápisu k povinné školní docházce na                 16. 6. 2022 od 13:00 do 16:00 hod.

 

Для зарахування до ЗНЗ у період з 1 по 30 квітня не можуть подати заяву іноземці з візою для того, щоб стерпіти перебування на території ЧР відповідно до § 33 п. 1 ст. а) Закону про перебування іноземців на території ЧР («біженці») з місцем перебування в зоні відчуження. Для цих іноземців – біженців призначений термін реєстрації періоду  – 16. червня 13:00 – 16:00  годин

 

informace_zápis.pdf

zadost-o-prijeti-ditete-zs-cesko-ukrajinsky-1-3.pdf