Úvod > Rodič > Návody a postupy > Přihlášení do internetové žákovské knížky a bližší informace

Přihlášení do internetové žákovské knížky a bližší informace

Vyvěšeno: 30. 8. 2019
Sejmuto: 16. 9. 2019

index[1].png

Od školního roku 2019/2020 jsme automaticky pro rodiče žáků 2. stupně zřídili přístup do Internetové žákovské knížky (IŽK), kde budou rodiče informování o průběhu studia jejich dítěte na naší škole, rozvrhu, plánu výuky, … Přístup do IŽK je umožněn přímo z internetových stránek školy (https://www.zskrizovatka.cz/) , dále je možné instalovat aplikace pro smartphone nebo tablety (Android i iOS – Apps - Bakalari) a sledovat vývoj svého dítěte kdekoliv. Všechny moduly IŽK nemusí být na začátku roku aktivní, nicméně většinu z nich budeme postupně zavádět do provozu.

Bližší informace jsou popsány v příloze IZK

Na začátku školního roku rodiče obdrží přihlašovací jméno a heslo, na jehož základě se budou moci do této žákovské knížky přihlásit.

V případě problémů s nastavením, přihlášením … kontaktujte našeho administrátora – Martin Cedzo, cedzo@zskrizovatka.cz

Přílohy:

Naposledy změněno: 30. 8. 2019 11:34